taniadziwka - komentarze


aj, aj moi drodzy! długo się nie pisało, ale cóż... tyle jest do opowiedzenia... Jak by tu zacząć?? Wiecie co? nic wam nie powiem:] no to na drzewo czytelnicy! PFK jest! na mocy paktu głupie te buźki, ale cóż... uzależniony jestem przez to durne gadu-gadu! trzeba zacząć z tym walczyć, nie ma co:[ A kRAKERS to niemyty nazi-hippo... AVE!! zgredy... zajrzyjcie sobie do Wilczurka na jego odjebanego blogersa... full wypas kurde! tak co chwile zmieniam wątek... ale mam usprawiedliwienie -> Morfina!!! to do zobaczenia za rok! na pewno się spotkamy lole mam was dosyć!
Jakby co to możemy się spotkać na cmentarzyq między Kuklówką a Makówką (ok. 8km od Grodziska Mazowieckiego)

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
01.03.2005 :: 17:50 :: prosie5.aster.pl

koko

Tania! pisz coś...:P
26.01.2005 :: 18:46 :: klaudyny.waw.pl

wilczur

A jajko nie ma chuja...
26.01.2005 :: 18:45 :: klaudyny.waw.pl

wilczur

No Karolek! Pisałeś tą notkę u mnie i do końca nie mogłem się połapać co ałtor chciał przez to powiedzieć, teraz też niewiele się zmieniło. Fajnie że pomogłem Ci przy tym blogu- bedziemy mogli se dla zabawy komentować nawzajem notki, chociaż i tak lepiej jest się ustawić i razem napić- w realu, a poza tym prąd się nie marnuje :P . Powodzenia przy Morfince ;)
AVE... KOKOSEK :D !!!!
Talk.pl :: Wróć