taniadziwka - komentarze


o qrva! moja czwarta notka... bez komentarza prosze, długo nie pisze ale mam prawo wspomniałem o tym w trzeciej notce. Wilq mnie męczy z tym żebym skomentował jego komentarz ale pozostawie to bez komentarza bo po prostu brak mi słów:]]] kurde no! nie mam dla was czasu ludzie jestem non-stop zajęty, walcie się na ryj! :> chociaż postaram się wam co nie co donosić... póki jeszcze moge ostatnio była manifa ale chyba Wilq opisał ją wystarczająco szczegółowo (nawet nie czytałem ale cicho) więc jej nie opisze... sorie Wilq oj dużo się dzieje a jak chcecie przeżyć to sami to wpadnijcie w sobote o 12 pod kolumne zygiego na starówe... bendzie chlańskoDD no to powiem wam teraz cze bo pisać mi się nie chce

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.04.2005 :: 13:22 :: 34-dom-8.acn.waw.pl

Pacool

:P Karolku pisz tu częściej :] jakos tak mi sie nudzi i wpadam od czasu do czasu, a zmian nie widac... :D
31.03.2005 :: 20:54 :: CAG-EP-dbp-NC02-e0.energis.pl

pola

hej, co tam slychac? weszlam na twojego bloga bo u wilka jest jakas jebana kinderka dumb i mnie wkurwia, a pozatym bede dopiero za 2 tygodnie bo w niedziele mam mistrzostwa polski i wyjezdzam do Rybnika a wiec do zobaczonka, papatki
Talk.pl :: Wróć